O nás

Kdo jsme

DEOM (Digitální Elektronicko Optická Měření) je společnost, která se zaměřuje na řešení vašich potřeb s měřením rozměrů. Nabízíme prodej přesných optických měřicích přístrojů, efektivní měření pomocí zakládacích přípravků, zaškolení a pravidelné doškolování obsluhy strojů. Poskytujeme kvalitní servis přístrojů.

Našim cílem je spokojený zákazník a jsme předem vděčni za všechny připomínky, které nám jako naši zákazníci adresujete. Snažíme se jimi řídit a dále zlepšovat úroveň našich služeb.

Historie firmy

Firma DEOM byla založena roku 1994 a již od počátku své existence se zabývala průmyslovým měřením. Od té doby jsme se stali předním dodavatelem optických a multisenzorových měřicích přístrojů.

V roce 2007 jsme se stali výhradním dovozcem měřicích přístrojů firmy Micro-Vu pro Čechy a Slovensko. Tato americká firma vyrábí celou škálu multisenzorových měřicích přístrojů.

Od roku 2013 zastupujeme korejskou firmu Solutionix, která vyrábí měřicí scannery na bílé i modré světlo. Zastupujeme také norskou společnost Metronor vyrábějící přenosné dotykové fotogrammetrické přístroje na měření velkých součástí.

Předváděcí středisko

Navštivte naše nové předváděcí středisko, které jsme pro Vás vybavili měřicími přístroji. Je zde pro Vás připravena měřicí technika, kterou si můžete prohlédnout a na které si můžete vyzkoušet měření vašich součástek. Právě při měření vašich součástek si můžete nejlépe vybrat typ a velikost přístroje, který je pro vás vhodný.

Fotogalerie

vertex 251 excel 501 sol mereni vertex
vertex 311 Stánek měřící přístroje DEOM Solutionix CS+