Nevíte si rady? Zavolejte nám.

+420 273 160 600

Služby

Akreditovaná kalibrace

Jako renomovaná akreditovaná kalibrační laboratoř nabízíme akreditovanou kalibraci v oboru délka pro optické měřicí přístroje různých značek (MicroVu, OGP a dalších) v Čechách, na Slovensku a v Polsku.

Více informací

Zakázkové měření

Díky moderně vybavenému měřicímu středisku v Praze jsme schopni nabídnout službu zakázkového měření pro kusové i sériové měřen

Více informací

Pronájem přístroje

Pokud potřebujete měřit své výrobky pouze po určitou dobu nebo potřebujete více času na rozhodnutí o koupi, nabízíme pronájem měřicího přístroje za výhodných podmínek.

Více informací

Údržba, opravy a servis

Provádíme pravidelnou údržbu i záruční a mimozáruční opravy přístrojů značek MicroVu, OGP a dalších na území České republiky, Slovenska i Polska.

Více informací

Poradenství, technická podpora

Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem v oblasti metrologie. Společně nalezneme nejlepší řešení podle Vašich potřeb. Problémy řešíme po telefonu, e-mailem, vzdálenou správou nebo přímo u Vás.

Více informací

Financování projektu a dotace

Vyřízení dotace může být jednodušší, než si myslíte. Ozvěte se nám a my Vám pomůžeme s financováním nákupu nového měřicího přístroje.

Více informací

Školení obsluhy

Nabízíme úvodní zaškolení obsluhy i další individuální školení podle Vašich potřeb. Pořádáme také pravidelné semináře jak pro začátečníky, tak pro pokročilou obsluhu.

Více informací

Zakládací přípravky

Pro naše zařízení jsme schopni navrhnout a vyrobit speciální zakládací přípravky pro uchycení Vašich součástek..

Více informací

Programování

Rádi Vám vytvoříme automatické měřicí programy na míru podle Vašich požadavků a zjednodušíme Vám tak obsluhu měřicího přístroje.

Více informací