Nevíte si rady? Zavolejte nám.

+420 273 160 600

Údržba, opravy a servis

Provádíme pravidelnou údržbu i záruční a mimozáruční opravy dodávaných přístrojů na území České republiky, Slovenska i Polska. 

Záruční i mimozáruční opravy přístrojů provádíme v co nejkratším možném čase díky tomu, že většina z nich disponuje online či offline diagnostikou. Pokud nelze technické problémy vyřešit na dálku, vyšleme naše zkušené servisní techniky přímo k Vám. 

Abychom minimalizovali dobu případné opravy, držíme vlastní sklad náhradních dílů

Ovládací software pro měřicí přístroje MICRO-VU v češtině je volně ke stažení na oficiálních stránkách MICRO-VU (software ke stažení). Máte-li pochyby, zda je na Vašem přístroji nainstalována aktuální verze softwaru, tak se na nás prosím obraťte.

Pravidelná údržba měřicích přístrojů je prováděna při kalibraci, kdy je přístroj seřízen, důkladně vyčištěn a prohlédnut našimi servisními techniky. Technické seřízení přístrojů včetně zavedení korekcí jsme schopni provést během jednoho dne. Blížící se termín pravidelné kalibrace a údržby svým zákazníkům sami včas připomeneme. 

Výhodnější podmínky pro údržbu, servis a kalibraci Vám zaručí servisní smlouva, kterou s námi uzavřete. Jedná se především o příznivější cenu a garantované zahájení servisního zásahu do 2 pracovních dnů.

Další náklady Vám ušetříme, pokud při jedné návštěvě provedeme kalibraci více Vašich strojů současně.

Pro získání dalších podrobností o podmínkách servisní smlouvy nás prosím kontaktujte.

Osvědčení k servisu a kalibraci
Micro-Vu Jiří Kraus

Osvědčení o Akreditaci

Zobrazit certifikát

Osvědčení k servisu a kalibraci
Micro-Vu Pavel Vopat

Certificate of Accreditation

Zobrazit certifikát

Poptávkový formulář

* povinné položky