Nevíte si rady? Zavolejte nám.

+420 273 160 600

Údržba, opravy a servis

Komplexní péče o vaše přístroje – s důrazem na rychlost a efektivitu 

Poskytujeme špičkové služby v oblasti pravidelné údržby a záručních i mimozáručních oprav měřicích přístrojů různých značek. Mezi nejčastější značky přístrojů, u kterých provádíme údržbu a servis již mnoho let, patří dvě americké značky OGP a Micro-Vu.

Naše služby jsou dostupné na území České republiky, Slovenska a Polska, a to s garantovanou rychlou odezvou a minimalizací prostojů vašeho zařízení.

Rychlé a efektivní řešení

Díky pokročilé online a offline diagnostice jsme schopni opravy provést v co nejkratším možném termínu. Pokud se naskytne situace, kdy nelze problém vyřešit dálkově, náš zkušený servisní tým je připraven vyrazit k vám a zajistit, aby vaše zařízení bylo znovu v provozu co nejdříve. Efektivita je klíčem k našim službám.

Sklad náhradních dílů

Díky pokročilé online a offline diagnostice jsme schopni opravy provést v co nejkratším možném termínu. Pokud se naskytne situace, kdy nelze problém vyřešit dálkově, náš zkušený servisní tým je připraven vyrazit k vám a zajistit, aby vaše zařízení bylo znovu v provozu co nejdříve.

Software pro vaše přístroje značky Micro-Vu

Zajistěte si nejnovější ovládací software pro vaše měřicí přístroje Micro-Vu. Je dostupný ke stažení na oficiálních stránkách Micro-Vu. Pro jakékoli dotazy ohledně instalace či aktualizací nás neváhejte kontaktovat.

Pravidelná údržba a kalibrace

Naše servisní procesy zahrnují důkladnou údržbu a kalibraci. Přístroje nejen seřídíme a vyčistíme, ale také prověříme, abyste mohli spoléhat na jejich přesnost a spolehlivost. Tuto službu jsme schopni běžně provést během jednoho pracovního dne.

Servisní smlouva

Zvažte výhodnou servisní smlouvu s námi. Zaručuje nejen garantovanou maximální dobu, ve které zahájíme servisní zásah, ale také například výhodnější podmínky pro poskytování kalibrace či školení.

Chcete se dozvědět více? Pro další informace o našich službách a podmínkách servisní smlouvy nás kontaktujte přes kontaktní formulář nebo jinak.

Certifikát o zaškolení pro servis a podporu OGP | Jiří Kraus
(včetně instalace, kalibrace, údržby a školení)

Osvědčení o Akreditaci

Zobrazit certifikát

Certifikát o zaškolení pro servis a podporu OGP | Patrik Kováč
(včetně instalace, kalibrace, údržby a školení)

Certificate of Accreditation

Zobrazit certifikát

Certifikát o zaškolení pro servis a podporu Micro-Vu | Jiří Kraus
(včetně instalace, kalibrace, údržby a školení)

Osvědčení o Akreditaci

Zobrazit certifikát

Certifikát o zaškolení pro servis a podporu Micro-Vu | Pavel Vopat
(včetně instalace, kalibrace, údržby a školení)

Certificate of Accreditation

Zobrazit certifikát

Poptávkový formulář

* povinné položky