Nevíte si rady? Zavolejte nám.

+420 273 160 600

Micro-Vu

AKREDITOVANÁ KALIBRACE A PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA

Potřebujete ověřit, že váš přístroj správně měří? Není problém, jsme totiž akreditovanou kalibrační laboratoří, a proto vám můžeme poskytnout akreditovanou kalibraci na té nejvyšší úrovni.

Součástí každé kalibrace je nejen odborná údržba a čištění přístroje, ale také akreditovaná kalibrace přídavných senzorů (laserová a dotyková sonda). Blížící se termín pravidelné kalibrace a údržby navíc svým zákazníkům sami včas připomeneme

Zajímají Vás další informace o naší kalibrační laboratoři? Zde naleznete vše potřebné, včetně OSVĚDČENÍ KALIBRAČNÍ LABORATOŘE O AKREDITACI.

ONLINE PODPORA A PORADENSTVÍ

Zákaznická podpora, na kterou se můžete spolehnout!

Potřebujete poradit při výběru měřicího zařízení? Nejste si jisti, jaký přístroj je pro vás ideální? Nebo potřebujete specializované školení či zakázkové měření? Ať už je váš dotaz jakýkoli, jsme zde pro vás!

S vašimi dotazy vám pomůžeme nejen po telefonu, ale samozřejmostí je i online podpora a poradenství.

Nebojte se nás oslovit s jakýmkoli dotazem. Jsme zde pro vás!

AKTUÁLNÍ VERZE SOFTWARU INSPEC

Zajímá vás, zda má váš přístroj aktuální verzi ovládacího softwaru INSPEC? Pokud si necháváte přístroj pravidelně kalibrovat u nás, pak tuto otázku řešit nemusíte, protože při každé kalibraci ověřujeme, zda máte na svém přístroji nainstalovaný nejnovější software.

Pokud ale máte pochyby, zda je na vašem přístroji nainstalována nejnovější verze softwaru INSPEC, tak se na nás prosím obraťte a my to prověříme. Můžete to ale také zjistit sami, protože software INSPEC v českém jazyce je volně ke stažení na oficiálních stránkách Micro-Vu (software ke stažení). 

PROGRAMOVÁNÍ NA MÍRU

Hledáte řešení, jak automatizovat a přesně měřit vaše součástky? Naše hluboké znalosti programu INSPEC nám umožňují nabídnout vám měřicí programy šité na míru vašim potřebám!

Nezáleží na složitosti vašeho projektu. Naši specialisté mají schopnosti a zkušenosti, aby pro vás připravili měřicí program, který bude odpovídat vašim specifikacím a požadavkům.

Díky programování na míru získáte nejen přesné výsledky, ale také rychlou a efektivní automatizaci měření.

SEMINÁŘE A ŠKOLENÍ

Nastoupil k vám do firmy nový kolega, který potřebuje předvést, jak obsluhovat přístroj Micro-Vu? Nebo s přístrojem Micro-Vu již měříte, ale rádi byste si osvěžili své znalosti? Během pravidelných hromadných seminářů nebo individuálních školení vám předvedeme, co všechno umí ovládací software INSPEC.

Školení i semináře vždy přizpůsobujeme vašim znalostem, a proto je pořádáme zvlášť pro začátečníky a zvlášť pro pokročilé.

OPRAVY A SERVIS

Opravy a servis přístrojů provádíme v co nejkratším možném čase díky tomu, že většinu technických problémů jsme schopni vyřešit na dálku. Pokud to ale nelze, zahájíme bez zbytečného odkladu servisní úkon a vyšleme naše zkušené servisní techniky přímo k Vám

Abychom minimalizovali dobu případné opravy, držíme vlastní sklad náhradních dílů

SERVISNÍ SMLOUVA

Chcete naše služby získat za výhodnějších podmínek? Pak s námi můžete uzavřít servisní smlouvu, která zaručuje nejen garantovanou maximální dobu, ve které zahájíme servisní zásah, ale také například výhodnější podmínky pro poskytování kalibrace či školení.

Ozvěte se nám a probereme spolu další podrobnosti a výhody, které plynou ze servisní smlouvy.

SPOLEHNĚTE SE NA KVALITU

Spolehněte se na naše zkušenosti, které jsme získali jako první distributor značky Micro-Vu na území České republiky, Slovenska i Polska za téměř 20 let vzájemné spolupráce.

Naše dlouholetá spolupráce s Micro-Vu nám umožnila pochopit tyto měřicí přístroje a jejich možnosti do hloubky, a proto vám můžeme nabídnout nejlepší řešení pro vaše potřeby.

Poptávkový formulář

* povinné položky