Nevíte si rady? Zavolejte nám.

+420 273 160 600

Automobilový průmysl

Spolehlivost, úspora paliva a snižování nákladů nutí výrobce automobilových komponentů k inovacím v oblasti designu, materiálů a výrobních procesů.

Tyto inovace, a to nejen při výrobě elektromobilů, vyžadují pečlivou pozornost k detailům. Naše multisenzorové měřící systémy nabízejí využití 3D modelu (CAD), výkonnost a spolehlivost při měření v tovární hale, čímž umožňují rychlou inovaci výroby. 

Abychom zajistili, že automobilové komponenty zůstanou v požadovaných přesných tolerancích, nabízíme nejmodernější technologii v rámci multisenzorové metrologie. 
Naše přístroje změří vlastnosti dílu pomocí různých sond a senzorů. S touto technologií budete schopni měřit širokou škálu dílů pro ověření automobilových komponent, a to od nejmenších konektorů, svorek a spon až po díly motoru.

Přístroje lze navíc v budoucnu dovybavit novými senzory podle vašich potřeb. Takže měření automobilových komponentů se může průběžně přizpůsobovat vašim požadavkům a tím umožnit prostor pro růst vašeho podnikání. 

Naše multisenzorové metrologické systémy vám zajistí přesnost potřebnou pro automobilovou výrobu kritických komponentů, a to současně s výrazným zlepšením v oblasti rychlosti měření.  Díky správně nastaveným procesům kontroly kvality pro širokou škálu automobilových dílů pro vás bude jednoduché dodržovat náročné kvalitativní požadavky vašich zákazníků.

Díky přísným tolerancím velikosti, polohy a tvaru prvku je v mnoha případech nutné, aby se tyto prvky měřily způsoby, které nelze provést pomocí tradičních prostředků kontroly kvality. Naše přístroje si s těmito úkoly poradí a umožní vám i dalším výrobcům ve všech průmyslových odvětvích provádět důkladné měření co nejefektivněji.