Nevíte si rady? Zavolejte nám.

+420 273 160 600

Letecký průmysl

Letecký průmysl požaduje po svých dodavatelích 100% kontrolu a naše měřicí přístroje poskytují přesnost, opakovatelnost a spolehlivost pro ty nejnáročnější měřicí úlohy.

Naše měřicí systémy i software umožňují výrobcům leteckého průmyslu provádět rutinním způsobem náročné kontrolní i reportovací operace, protože umožňují sběr důležitých dat jako součást měřicího procesu.

Naše přístroje instalované v leteckém průmyslu pomáhají zlepšovat výkonnost výrobních linek tím, že umí řešit náročné otázky v oblasti komerčního letectví, dronů a v USA dokonce i v oblasti vládních kosmických programů.
S našimi přístroji budete mít možnost prokázat větší technické schopnosti. Zároveň budete mít jistotu, že můžete čelit požadavkům leteckého průmyslu s optimální kontrolou kvality vašeho výrobku.

Některé materiály, ze kterých jsou vyráběny letecké dílů a součástky, jsou ze své podstaty pružné a vyžadují bezkontaktní měřicí metodu, pomocí níž lze přesně a rychle definovat i ty nejsložitější součásti bez poškození nebo zkreslení.

Naše přístroje umožňují výrobcům všech průmyslových odvětví co nejefektivněji měřit každou vlastnost daného dílu. V mnoha případech naše přístroje měří prvky, které nelze provést pomocí tradičních měřidel, a to kvůli nízkým tolerancím velikosti, polohy a tvaru prvku.