Nevíte si rady? Zavolejte nám.

+420 273 160 600

Strojírenský průmysl

Špičková metrologická zařízení s více senzory nejen umožňují důkladné, rychlé a přesné měření vašich strojírenských dílů. Současně pomohou analyzovat vaše stávající výrobní procesy a umožní identifikovat jejich případné nedostatky. Díky tomu jednoduše získáte odpověď na otázku, zda je ve výrobním procesu nutné něco zlepšit.

S našimi pokročilými multisenzorovými měřicími systémy zvýšíte výkonnost měření, minimalizujete dodací lhůty a vaši zákazníci ocení vysokou kvalitu vašich vlastních výrobků.

Tyto přístroje nabízejí optimální výkon v různých výrobních prostředích a současně umožní přesný a rychlý sběr naměřených dat. Mnoho našich přístrojů si můžete vybavit širokou řadou senzorů, jako jsou dotykové sondy (například unikátní sonda Feather Probe, která pracuje se zanedbatelnou snímací sílou (< 10 mg) pro pružné nebo velmi křehké součásti. ), skenovací sondy, laserové sondy (jako například sonda Rainbow, která využívá bílé světlo měří s přesností až 0,02 μm). Přístroje lze také vybavit jednou či více rotačních os, které mohou zajistit až pěti os pohybu.

Přístroje jsou navíc vybaveny pokročilého systémového softwaru, který vám může nabídnout extrémně výkonné, ale snadné a intuitivní použití. Se schopností provádět plně automatizované měřicí rutiny, které lze naprogramovat během několika minut, zatímco datové výstupy lze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly osobním formátům zpráv, nebo je použít analytické balíčky pro výpočet 3D profilů povrchů, porovnání částí s CAD a SPC pro reverzní inženýrství. Vaše inženýrská přesnost bude na nejvyšší úrovni než kdy předtím.